Umów się na wizytę

Komu pomagamy

Żywienie ma wpływ na każdy aspekt funkcjonowania naszego organizmu, jesteśmy tym co jemy i od tego w ogromnej mierze zależy długość i jakość naszego życia.

Rozumiejąc tę zależność stworzyliśmy miejsca gdzie każdy otrzyma indywidualną pomoc, wsparcie i niezbędną wiedzę żywieniową. Tak właśnie powstał Projekt Zdrowie! Polska sieć centrów dietetycznych! Rozumiejąc tę zależność stworzyliśmy miejsca gdzie każdy otrzyma indywidualną pomoc, wsparcie i niezbędną wiedzę żywieniową. Tak właśnie powstał Projekt Zdrowie! Polska sieć centrów dietetycznych! Jesteśmy tutaj dla Ciebie, by wspólnie osiągnąć sukces. Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Kuracje odchudzające

Redukcja masy ciała jest procesem, wieloetapowym i często niełatwym. Odpowiednio zbilansowana dieta i stała opieka specjalisty to klucz do dietetycznego sukcesu.

Czytaj więcej

Diety wspomagające pracę przewodu pokarmowego

Nie tylko zła dieta ale też stres, brak ruchu i nieprawidłowe nawodnienie mają wpływ na pracę naszego układu pokarmowego. Kondycja naszych jelit wpływa na funkcjonowanie całego organizmu.

Czytaj więcej

Diety ukierunkowane na poprawę wyników badań krwi

Zbyt wysoki poziom glukozy we krwi, nieprawidłowy cholesterol, złe wyniki morfologii to aspekty w dużej mierze zależne od sposobu naszego odżywiania.

Czytaj więcej

Dieta w ciąży oraz okresie karmienia piersią

W tym szczególnym okresie kobieta powinna wyjątkowo starannie dobierać produkty spożywcze komponując dla siebie posiłki.

Czytaj więcej

Dieta wspomagająca płodność

Jak wiemy to co jemy ma ogromny wpływ na płodność, a także rozwój i kondycję dziecka w okresie ciąży.

Czytaj więcej

Dieta w jednostkach chorobowych

(m.in. nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, podwyższony poziom cholesterolu) – Choroby żywieniowo zależne leczy się przede wszystkim dietą.

Czytaj więcej

Dieta przy zaburzeniach hormonalnych

(m.in. Hashimoto, PCOS) – Zaburzenia hormonalne często przyczyniają się do niedoborów składników odżywczych, przyrostu masy ciała, gorszej kondycji włosów...

Czytaj więcej

Dieta w chorobach autoimmunologicznych

(m.in. atopowe zapalenie skóry, choroba Hashimoto, stwardnienie rozsiane)

Czytaj więcej

Diety przy problemach trawiennych

Nie tylko zła dieta ale też stres, brak ruchu i nieprawidłowe nawodnienie mają wpływ na pracę naszego układu pokarmowego...

Czytaj więcej

Dieta w okresie menopauzy

To szczególny czas w życiu każdej kobiety. W okresie menopauzy zachodzi wiele zmian fizjologicznych,

Czytaj więcej

Dieta ukierunkowana na zwiększenie masy mięśniowej

Aby odpowiednio zbudować masę mięśniową ważny jest nie tylko rodzaj i intensywność wykonywanych ćwiczeń ale także odpowiednia zawartość makroskładników w diecie...

Czytaj więcej

Dieta przy aktywności fizycznej

Aktywność fizyczna powinna towarzyszyć każdemu. Należy pamiętać, że nawet przy rekreacyjnym uprawianiu sportu dobrze zbilansowana dieta odgrywa ogromną rolę w budowaniu odpowiedniej wydolności i popra

Czytaj więcej

Edukacja żywieniowa dzieci

Właściwe nawyki żywieniowe kształtowane są już od najmłodszych lat. W dobie ciągłego pośpiechu...

Czytaj więcej

Nasi partnerzy