Dieta "Ekonomiczna"

Zdrowe jedzenie nie musi wcale wiele kosztować. W gabinetach Projekt Zdrowie wiemy jak prawidłowo skomponować dietę aby nie obciążyć zbytnio budżetu domowego. Jeśli więc Twoim celem jest zdrowsze odżywianie lub redukcja masy ciała i nowa smukła sylwetka, a jednocześnie chcesz bazować na sezonowych i łatwo dostępnych produktach, Dieta ekonomiczna to doskonały wybór.

Umów się na wizytę

Przykładowe przepisy

Śniadanie

Śniadanie

Jajecznica z pomidorami i pieczywem razowym (przepis na 1 porcję)

Składniki
  • 2 jaja, pomidor,
  • 1/2 cebuli,
  • 1 łyżka oliwy,
  • sól
  • kromka pieczywa razowego
Przygotowanie

Cebulę i pomidora obrać, pokroić w kostkę, podsmażyć na patelni na łyżce oliwy, dodać jaja i smażyć jeszcze przez chwilę.

Podanie

Prosta, skuteczna i tania dieta odchudzająca

Wszystkie diety, które spotykasz w sieci, oparte są na drogich i nierzadko egzotycznych produktach? Kontrolujesz swoje wydatki, więc dochodzisz do wniosku, że nie stać Cię na odchudzanie i zdrowe odżywanie? Skontaktuj się z nami, a przekonamy Cię, że zdrowe jedzenie nie musi wcale wiele kosztować. Tania dieta odchudzająca, którą dla Ciebie przygotujemy, będzie oparta na przystępnych i stosunkowo niedrogich produktach. W gabinetach Projekt Zdrowie wiemy jak prawidłowo skomponować jadłospis, aby nie obciążyć zbytnio budżetu domowego. Jeśli więc Twoim celem jest zdrowsze odżywianie lub redukcja masy ciała i nowa smukła sylwetka, a jednocześnie chcesz bazować na sezonowych i łatwo dostępnych produktach — dieta ekonomiczna to doskonały wybór. Zobacz więcej

Kto najchętniej korzysta z ekonomicznej diety?

Tania i skuteczna dieta to idealny wybór dla osób, które dbają o domowy budżet. Jadłospis uwzględniający polskie, szeroko dostępne, a zatem także niedrogie produkty, to gwarancja rozsądnych wydatków na jedzenie. Tanie diety są idealnym rozwiązaniem dla rodzin. Wszyscy domownicy chcą bądź muszą w wyniku zaleceń lekarskich zrzucić nieco ciała? Przygotujemy dla Was dietę uwzględniającą wiek, tryb życia i upodobania. Skomponujemy jadłospis, który pozwoli Wam dobrze i zdrowo jeść, bez znaczącego wzrostu domowych wydatków na artykuły spożywcze. Prosta i tania dieta odchudzająca jest też rozwiązaniem docenianym przez osoby zapracowane. Jeśli nie chcesz spędzać zbyt wiele czasu na poszukiwaniu składników, które trudno znaleźć w przeciętnym supermarkecie, to ten sposób odżywiania jest idealnym wyborem. Jadłospis, który dla Ciebie skomponujemy, będzie oparty na prostych przepisach, toteż szybko i sprawnie przygotujesz potrawy. Dzięki temu wolny czas, którego masz przecież tak nie wiele, możesz przeznaczyć na odpoczynek. Wprowadzenie nowej diety to nie tymczasowa zmiana, ale trwały, prawidłowy sposób odżywiania. Dlatego na niskobudżetowy i jednocześnie zdrowy jadłospis często decydują się osoby, które świadomie dążą do zreformowania swoich nawyków żywieniowych. To idealny wybór, jeśli nie chcesz, czy też nie możesz sobie pozwolić na długofalowe zwiększenie budżetu przeznaczanego na wyżywienie.

Tanio, nie znaczy niezdrowo

Często niskobudżetowe jedzenie kojarzy się z pokarmami niskiej jakości. Jeśli chcesz tanio się odżywiać, nie musisz przez cały tydzień jeść makaronów albo gotowych, odgrzewanych w kuchence mikrofalowej potraw z hipermarketów. Tania dieta odchudzające nie oznacza, że Twoje odżywanie będzie monotonne i niesmaczne. Dietetycy Projektu Zdrowie ułożą dla Ciebie indywidualny program żywienia, w którym wezmą pod uwagę Twoje preferencje, przebyte choroby, alergię, wcześniejsze diety oraz prowadzony przez Ciebie tryb życia. Dzięki temu powstanie tania zdrowa dieta. Zdrowie to nasz priorytet i każdy jadłospis, tworzymy na podstawie zasad prawidłowego odżywiania. W efekcie otrzymujesz zdrową, dostosowaną do Twoich upodobań dietę.

Dlaczego nasza dieta jest tania?

Jeśli nie chcesz dużo wydawać, ale zależy Ci na zrzuceniu zbędnych kilogramów, najlepszy wybór to tania dieta odchudzająca. Jadłospis, który dla Ciebie przygotujemy, będzie opierał się na sezonowych, lokalnych, polskich produktach. Większość składników potrzebnych do przygotowania potraw znajdziesz w popularnych marketach i dyskontach.

Tania i skuteczna dieta odchudzająca

Dieta, której zadaniem jest redukcja masy ciała, powinna być zdrowa, smaczna i...skuteczna. Dlatego każdy nasz Klient otrzymuje spersonalizowany jadłospis odpowiadający potrzebą jego organizmu. Zapewniamy też opiekę dietetyka podczas całego procesu zrzucania wagi. Dzięki temu Twoja dieta i jej efekty będą na bieżąco monitorowane, a jeśli zajdzie taka potrzeba — wprowadzimy niezbędne zmiany — aby skutki nowego sposobu odżywiania były jeszcze lepsze.

Co zyskujesz

indywidualny plan żywieniowy
indywidualny plan żywieniowy
opiekę dietetyka
opiekę dietetyka
przepisy na bazie lokalnych, sezonowych produktów
przepisy na bazie lokalnych, sezonowych produktów
dietę dostosowaną do preferencji
dietę dostosowaną do preferencji
nienadszarpnięty budżet
nienadszarpnięty budżet