Umów się na wizytę

Dieta przy aktywności fizycznej

Aktywność fizyczna jest niezwykle istotnym elementem prozdrowotnego stylu życia. Znacząco zmniejsza ryzyko powstawania chorób, jest czynnikiem determinującym prawidłową masę ciała, wygląd i dobre samopoczucie. Należy jednak pamiętać, że aby była skuteczna i satysfakcjonująca, jej niezmiernie ważną częścią jest odpowiednia dieta. Jest to kluczowe nawet w przypadku rekreacyjnego uprawiania sportu.

Prawidłowo zbilansowana dieta powinna być uzależniona od rodzaju aktywności, częstotliwości treningów, intensywności wysiłku, jak również pory ćwiczeń. W Projekcie Zdrowie dzięki dwóm wariantom kuracji:

dietetycy są w stanie indywidualnie kierować kuracją tak, aby aktywność fizyczna przynosiła jak najwięcej korzyści i zadowolenia klientowi.

Jeżeli:

powinieneś zadbać również o swoją dietę. Oddaj się pod opiekę Dietetyka z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie, który opracuje dla Ciebie plan żywieniowy, dostosowany do rodzaju i częstotliwości treningów. Weźmie też pod uwagę Twój styl życia, preferencje smakowe i wspólnie wyznaczycie cele kuracji. Dzięki cotygodniowym wizytom na bieżąco będziesz informowany o zmianach w składzie ciała, a Twoja dieta w razie potrzeb będzie modyfikowana.

Komu
pomagamy

Dieta przy aktywności fizycznej

Czytaj więcej

Dieta przy zaburzeniach hormonalnych

Czytaj więcej

Dieta ukierunkowana na zwiększenie masy mięśniowej

Czytaj więcej

Dieta w chorobach autoimmunologicznych

Czytaj więcej

Nasi partnerzy