Dieta przy aktywności fizycznej | Projekt Zdrowie
Umów się na wizytę

Dieta przy aktywności fizycznej

Aktywność fizyczna jest niezwykle istotnym elementem prozdrowotnego stylu życia. Znacząco zmniejsza ryzyko powstawania chorób, jest czynnikiem determinującym prawidłową masę ciała, wygląd i dobre samopoczucie. Należy jednak pamiętać, że aby była skuteczna i satysfakcjonująca, jej niezmiernie ważną częścią jest odpowiednia dieta. Jest to kluczowe nawet w przypadku rekreacyjnego uprawiania sportu.

Prawidłowo zbilansowana dieta powinna być uzależniona od rodzaju aktywności, częstotliwości treningów, intensywności wysiłku, jak również pory ćwiczeń. W Projekcie Zdrowie dzięki dwóm wariantom kuracji:

dietetycy są w stanie indywidualnie kierować kuracją tak, aby aktywność fizyczna przynosiła jak najwięcej korzyści i zadowolenia klientowi.

Jeżeli:

powinieneś zadbać również o swoją dietę. Oddaj się pod opiekę Dietetyka z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie, który opracuje dla Ciebie plan żywieniowy, dostosowany do rodzaju i częstotliwości treningów. Weźmie też pod uwagę Twój styl życia, preferencje smakowe i wspólnie wyznaczycie cele kuracji. Dzięki cotygodniowym wizytom na bieżąco będziesz informowany o zmianach w składzie ciała, a Twoja dieta w razie potrzeb będzie modyfikowana.

Komu
pomagamy

Dieta przy aktywności fizycznej

Czytaj więcej

Dieta przy zaburzeniach hormonalnych

Czytaj więcej

Dieta ukierunkowana na zwiększenie masy mięśniowej

Czytaj więcej

Dieta w chorobach autoimmunologicznych

Czytaj więcej

Nasi partnerzy