Umów się na wizytę

Diety przy problemach trawiennych

Na prawidłową pracę przewodu pokarmowego wpływ ma wiele czynników. Oprócz stylu życia, stresu, aktywności fizycznej, dieta i nawodnienie ma niezmiernie duży związek ze stanem przewodu pokarmowego. Warto wiedzieć, że kondycja naszych jelit wpływa na funkcjonowanie całego organizmu!

Niestety często odczuwamy nawracające dolegliwości trawienne. W takiej sytuacji należy dokładnie przeanalizować czynniki, które mogą być ich przyczyną. Bardzo często okazuje się, że ich podłożem są nieprawidłowe zachowania żywieniowe. Aby móc na tą sytuację odpowiednio zareagować, potrzebna jest pomoc specjalisty. Z doświadczenia wiemy, że w większości przypadków już po zmianie diety i wypracowaniu odpowiednich zachowań żywieniowych można zniwelować pojawiające się wcześniej problemy trawienne.

W Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie jako Dietetycy zajmujemy się bilansowaniem diet niwelujących problemy trawienne. Weźmiemy pod uwagę Twoje dolegliwości, inne schorzenia, preferencje smakowe, styl życia oraz wyznaczymy cel kuracji. Dzięki temu dieta będzie dostosowana do potrzeb Twojego organizmu. W razie konieczności poinformujemy Cię o potrzebie wykonania dodatkowych badań bądź konsultacji z innym specjalistą.

Jeżeli:

umów się na wizytę w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie i oddaj się pod opiekę Dietetyka. Przekonaj się, że zdrowe odżywianie może bezpośrednio wpływać na Twoje zdrowie i samopoczucie.

Komu
pomagamy

Dieta przy aktywności fizycznej

Czytaj więcej
Dieta przy zaburzeniach hormonalnych

Czytaj więcej
Dieta ukierunkowana na zwiększenie masy mięśniowej

Czytaj więcej
Dieta w chorobach autoimmunologicznych

Czytaj więcej

Nasi partnerzy