Umów się na wizytę

Kuracje odchudzające

Redukcja nadmiernej masy ciała jest niezwykle istotna dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Jednak wbrew powszechnej opinii, odchudzanie nie zawsze jest łatwym procesem. W środkach masowego przekazu propagowane są diety głodówkowe, eliminujące bez podstaw różne grupy żywności, diety-cud. Niestety konsekwencje ich stosowania mogą być niebezpieczne dla organizmu, a ponowne zwiększenie masy ciała nieuniknione. Łatwo jest się w tym pogubić, dlatego lepiej oddać się w ręce specjalistów.

Większość tych, którzy chociaż raz byli na diecie odchudzającej wie, że podczas odchudzania często może pojawiać się głód, monotonia posiłków i… brak efektów. Zespół Dietetyków Projekt Zdrowie wie z kolei, że tak wcale nie musi być. Każdy organizm jest inny, z inną historią stosowanych wcześniej diet. Poprzez indywidualne podejście, odpowiednio zbilansujemy Twój plan żywieniowy. Weźmiemy pod uwagę Twoje zapotrzebowanie energetyczne, styl życia i preferencje smakowe. Wyznaczymy cel kuracji. Wierzymy, że odpowiednio zbilansowana dieta i stała opieka specjalisty to klucz do dietetycznego sukcesu.

Dzięki możliwości dwóch wariantów kuracji:

jesteśmy w stanie zaproponować każdej osobie profesjonalne wsparcie podczas odchudzania. Poprowadzimy Cię przez każdy etap odchudzania tak, abyś mógł cieszyć się osiągniętymi efektami, bez obaw o efekt jo-jo. Z doświadczenia wiemy, że dieta ta może być smaczna, urozmaicona i jednocześnie prosta oraz sycąca, a efekty zaskakujące!

Jeżeli:

nie zwlekaj dłużej i poproś o pomoc Dietetyka Projekt Zdrowie.

Komu
pomagamy

Dieta przy aktywności fizycznej

Czytaj więcej
Dieta przy zaburzeniach hormonalnych

Czytaj więcej
Dieta ukierunkowana na zwiększenie masy mięśniowej

Czytaj więcej
Dieta w chorobach autoimmunologicznych

Czytaj więcej

Nasi partnerzy