Metamorfoza roku PCD | Projekt Zdrowie
Umów się na wizytę

Metamorfoza roku PCD

 
Czas kuracji
Pani Kasia rozpoczęła kuracje w 1 kwietnia 2019r, już po 5 miesiącach działań straciła 20kg, a każdy kolejny jeszcze bardziej napędzał ją do działania. Po roku współpracy na wadze widziałyśmy już 30kg mniej. Obecnie Pani Kasia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, nadal wytrwale pracuje nad sobą, choć jak sama mówi przeszła wielką metamorfozę nie tylko na zewnątrz, ale też w środku, ponieważ w jej życiu zaszło wiele pozytywnych zmian.

Ilość zgubionych kg

W ciągu naszej współpracy Pani Kasia straciła 33kg.

Z jakim problemem zgłosiła się Pani Katarzyna

Nadrzędnym celem Pani Kasi była redukcja kilogramów w celu poprawy samopoczucia, gdyż dyskomfort sprawiało jej już samo poruszanie się. Pani Kasia jest też objęta leczeniem onkologicznym, przeszła bardzo ciężki zawał serca a także resekcje tarczycy. Jej marzeniem była też zmiana nawyków żywieniowych, które wesprą farmakoterapie i dodadzą energii.

Jak poprawiły się wyniki

Wyeliminowanie nadmiernej ilości cukru, soli, przetworzonych produktów oraz podjadania przyniosło spektakularne zmiany. Pani Kasia dzięki swojej silnej woli zredukowała spory balast nadprogramowych kilogramów, tym samym niesamowicie zwiększył się jej poziom energii do życia, bez probleme mu robi dziennie 10 tysięcy kroków, jeździ na rowerze i biega za wnuczkami. , Jest często chwalona przez swoich lekarzy, za tak duży progress w poprawie badań związanych z przebytymi dolegliwościami i operacjami.

Pani Kasia jest moją wielką dumą i prawdziwym wzorem, że jeżeli bardzo czegoś chcemy to tego dokonamy! Współpraca z tak ciepłą, serdeczną i teraz ciągle uśmiechniętą osobą to dla mnie prawdziwe szczęście. 🙂

Komu
pomagamy

Dieta przy aktywności fizycznej

Czytaj więcej

Dieta przy zaburzeniach hormonalnych

Czytaj więcej

Dieta ukierunkowana na zwiększenie masy mięśniowej

Czytaj więcej

Dieta w chorobach autoimmunologicznych

Czytaj więcej

Nasi partnerzy