Aktualności

Kwiecień miesiącem Dni Otwartych w Centrach Dietetycznych Projekt Zdrowie

PZ Marker :)
Projekt Zdrowie

Kwiecień miesiącem Dni Otwartych w Centrach Dietetycznych Projekt Zdrowie

Lato zbliża się wielkimi krokami, czas się odpowiednio do niego przygotować. Jako specjaliści zachęcamy aby przygotowania zacząć od zmian nieprawidłowych nawyków żywieniowych, a tym samym zafundować sobie lepsze samopoczucie po długiej zimie. Brak słońca, niskie temperatury, mniejsza dostępność świeżych owoców i warzyw sprawiają, że nasz organizm jest zmęczony, a metabolizm spowolniony. Często również przez zimowe miesiące nasza masa ciała rośnie, ze względu na większą ilość tłustych, kalorycznych potraw w diecie, a także mniejszą aktywność fizyczną.


Koniec tego! Zapraszamy do naszych gabinetów po nową letnią sylwetkę oraz lepsze samopoczucie!

Już w kwietniu, przez cały miesiąc w Centrach Dietetycznych Projekt Zdrowie w całej Polsce, każda osoba ma możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem! Podczas spotkania Twój specjalista wykona analizę składu ciała, zbada poziom tkanki tłuszczowej, określi zapotrzebowanie kaloryczne organizmu, a także podpowie co zmienić aby być gotowym na lato!Każdy kto skorzysta z bezpłatnej konsultacji, otrzyma od nas dodatkowo butelkę wody mineralnej w PREZENCIE , aby dać dobry początek zmian nawyków żywieniowych na zdrowsze.


To nie wszystko! Osoby, które podejmą wyzwanie i rozpoczną kuracje dietetyczną w kwietniu otrzymają jeden z naszych pysznych produktów zbożowych o wysokiej zawartości błonnika, również GRATIS! Dodatkowa porcja błonnika pokarmowego pomoże w prawidłowej pracy jelit, poprawiając ich perystaltykę, zahamuje apetyt i ustabilizuje poziom glukozy we krwi.


W ramach DNI OTWARTYCH w naszych placówkach czeka na Was wiele dodatkowych atrakcji, m.in. zdrowe przekąski wykonane z przepisów naszych dietetyków, konkursy z nagrodami oraz dodatkowe rabaty. Dokładne informacje znajdują się na stronach naszych gabinetów.


Nie czekaj, umów się już dziś!

Na konsultację można umówić się odnajdując najbliższą placówkę TUTAJ mailowo lub telefonicznie lub wypełniając nasz formularz kontaktowy.


Pierwsza konsultacja bezpłatnie !
Umów się na wizytę
w swoim mieście!
Znajdź najbliższy gabinet

Jak działamy?

Skontaktuj się z naszym dietetykiem, który przygotuje dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy.
dietetyk pomaga
  • Umawiasz się na spotkanie
    lub konsultację online!
  • Analizujemy skład Twojego ciała pod kątem zawartości tkanki tłuszczowej czy nawodnienia organizmu
  • Dopasowujemy do Ciebie dietę
  • Opracowujemy plan diety
  • Razem analizujemy postępy
2023 © Projekt Zdrowie. Polskie Centra Dietetyczne. Wszelkie prawa zastrzeżone .