Metamorfoza

Krystian (40 lat)

-21kg
w 3 miesiące
PZ Marker :)
Projekt Zdrowie
Dębica
przed
po
-21kg
w 3 miesiące

Krystian (40 lat)

Przypominam Pana Krystiana, który nie tak dawno zgodził się udzielić wywiadu i opowiedzieć o swojej, w tedy krótkiej drodze z dietą. Pierwszego wywiadu Pan Krystian udzielił w 5 tygodniu diety i opisał co było przyczyną rozpoczęcia diety, co go motywowało, jak się czuł i jakie towarzyszyły mu emocje. Pisałam też, że jeszcze o Panu Krystianie przeczytacie i oto właśnie ten moment. Chociaż Pan Krystian nie zakończył swojej jakże intensywnej i pełnej sukcesów drogi do celu, to jednak ma się czym pochwalić. I tak właśnie Pan Krystian stanął do zdjęcia o 21 kg lżejszy, a zrobił to w 3 miesiące.

Jego niesamowita osobowość pozwoliła mu dotrzeć w to miejsce, w którym jest i cieszyć się wynikami. Jednak to nie koniec, bo jak Wiecie „apetyt rośnie w miarę jedzenia” i cel Pana Krystiana jest nieco dalej. Mam nadzieję, że na zakończenie całej zdrowej inwestycji w siebie jeszcze raz Pan Krystian udzieli nam Wywiadu i zobaczymy człowieka spełnionego.

Zdecydowanym pomocnikiem w osiąganiu celu jest prawidłowe podejście do diety, wiara w swoje możliwości, systematyczność i sumienność, czego Panu Krystianowi nie brakuje. 

PZ Marker :)
Projekt Zdrowie
Dębica
Dietician
Dietetyk

inż. Magdalena Parys ma 9-letnie doświadczenie w pracy z klientem na stanowisku dietetyka. Przez ten czas osiągnęła dużo sukcesów zawodowych. Rozwijała swoje zainteresowania i szkoliła się w celu efektywniejszej pracy. Pomogła wielu osobom i razem z nimi cieszyła się ich sukcesem. Największy sukces, który udało się osiągnąć klientce wraz z pomocą Pani dietetyk to zrzucone 52 kg. Od zawsze pasją Pani Dietetyk było zdrowe odżywianie, komponowanie zbilansowanych posiłków, nauka o organizmie. Połączyła swoją pasję z pomocą. Specjalizuje się w prowadzeniu kuracji, ale nie tylko odchudzających i edukacja żywieniowa swoja własna i osób, które chcą się tego nauczyć. Od osób, które współpracowały z Panią Magdaleną spotkać się można z opinią, że Pani Dietetyk jest „ miłą, ciepłą i sympatyczną osobą”, „jest otwarta do ludzi, umie wysłuchać i rozmawiać”, „jest kompetentna i mobilizująca do pracy”, „ jest cierpliwa i uczy nie wytykając przewinień tylko tłumacząc błędy, dla lepszego efektu oczywiście”

Pierwsza konsultacja bezpłatnie !
Umów się na wizytę
w swoim mieście!
Znajdź najbliższy gabinet

Jak działamy?

Skontaktuj się z naszym dietetykiem, który przygotuje dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy.
dietetyk pomaga
  • Umawiasz się na spotkanie
    lub konsultację online!
  • Analizujemy skład Twojego ciała pod kątem zawartości tkanki tłuszczowej czy nawodnienia organizmu
  • Dopasowujemy do Ciebie dietę
  • Opracowujemy plan diety
  • Razem analizujemy postępy
2023 © Projekt Zdrowie. Polskie Centra Dietetyczne. Wszelkie prawa zastrzeżone .