Metamorfoza

Anna (41 lat)

-27kg
w 8 miesięcy
PZ Marker :)
Projekt Zdrowie
Jarosław
przed
po
-27kg
w 8 miesięcy

Anna (41 lat)

To co widać na zdjęciu, to wspaniała zmiana sylwetki. Ale ja miałam ogromną przyjemność patrzeć na inne zmiany: samopoczucia, nawyków żywieniowych, zmiany w aspekcie postrzegania zdrowego odżywiania i aktywności.

U Pani Ani to wszystko współgrało z ogromnym zrozumieniem i świadomością swojego organizmu, cierpliwością, uśmiechem, satysfakcją z aktywności fizycznej i ze zdrowych posiłków.

PZ Marker :)
Projekt Zdrowie
Jarosław
Dietician
Dietetyk

mgr Wioletta Mendroń - dietetyk kliniczny, absolwentka studiów na kierunku "dietetyka" Uniwersytetu Rzeszowskiego. W swojej pracy najbardziej lubię to, że pomagam! I to w kwestii najważniejszej - zdrowia! Uczę pacjentów, że zdrowe żywienie to smaczne, szybkie posiłki i aby zdrowo się odżywiać, wcale nie trzeba kupować produktów, o których wcześniej nie miało się pojęcia! Nawet tradycyjną polską kuchnię można zmodyfikować tak, by posiłek był smaczny, ale też zdrowy! A diety nigdy nie należy traktować "na 100% albo wcale". Poza dietami redukcyjnymi, pracuję też z pacjentami zmagającymi się z różnymi jednostkami chorobowymi, m.in. cukrzycą, chorobami jelit, skóry, nietolerancjami, nowotworami. Staram się do każdego pacjenta podejść indywidualnie, z uśmiechem! Poza pracą uwielbiam sport, ludzi i muzykę!

Pierwsza konsultacja bezpłatnie !
Umów się na wizytę
w swoim mieście!
Znajdź najbliższy gabinet

Jak działamy?

Skontaktuj się z naszym dietetykiem, który przygotuje dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy.
dietetyk pomaga
  • Umawiasz się na spotkanie
    lub konsultację online!
  • Analizujemy skład Twojego ciała pod kątem zawartości tkanki tłuszczowej czy nawodnienia organizmu
  • Dopasowujemy do Ciebie dietę
  • Opracowujemy plan diety
  • Razem analizujemy postępy
2023 © Projekt Zdrowie. Polskie Centra Dietetyczne. Wszelkie prawa zastrzeżone .