Oferta pracy

Praca dla dietetyka - Źywiec

Oferta pracy: Praca dla dietetyka - Źywiec

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Poszukujemy do gabinetu Dietetycznego Projekt Zdrowie w Żywcu, osoby na stanowisko: Dietetyk

Zakres obowiązków

  • prowadzenie wizyt wg standardu ustalonego przez Projekt Zdrowie,

  • zdobywanie zaufania pacjentów,

  • dobieranie odpowiednich diet dla każdego pacjenta,

  • przygotowywanie diet Projektu Zdrowie,

  • utrzymanie i pozyskanie nowych pacjentów,

  • osiąganie efektów sprzedażowych wyznaczonych przez Projekt Zdrowie.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, kursy i szkolenia branżowe będą dodatkowym atutem,

  • łatwość nawiązywania relacji z klientem i wysoka kultura osobista,

  • umiejętność motywowania pacjentów oraz pozytywne nastawienie do nich,

  • znajomość zasad żywienia osób zdrowych i chorych oraz umiejętność ich wykorzystania w tworzeniu planów żywieniowych,

  • umiejętność przygotowywania materiałów merytorycznych o tematyce żywieniowej służących do promocji gabinetu,

  • dbałość o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy,

  • umiejętność organizowania czasu pracy, samodzielność, nastawienie na cel,

  • mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia),

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • miłą atmosferę w pracy,

  • szkolenie wdrażające do pracy w gabinecie,

  • regularne szkolenia prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych dietetyków.

Pierwsza konsultacja bezpłatnie !
Umów się na wizytę
w swoim mieście!
Znajdź najbliższy gabinet

Jak działamy?

Skontaktuj się z naszym dietetykiem, który przygotuje dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy.
dietetyk pomaga
  • Umawiasz się na spotkanie
    lub konsultację online!
  • Analizujemy skład Twojego ciała pod kątem zawartości tkanki tłuszczowej czy nawodnienia organizmu
  • Dopasowujemy do Ciebie dietę
  • Opracowujemy plan diety
  • Razem analizujemy postępy